Peker Dokuma Sıla Kıl Çadır

Adres: Arslanlı Mahallesi  Nazilli/Aydın

Yetkili & Tel: Soner PEKER – +90 533 498 6210

Peker Dokuma Sıla Kıl Çadır

Adres: Arslanlı Mahallesi  Nazilli/Aydın

Tel: +90 533 498 6210

SIK SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz ve sürekli gelen sorular ve cevapları.

Kıl Çadır Garanti Sartları Nelerdir?

Kıl çadır garanti şartları; bulunduğunuz yerin şartlarına hava koşullarına ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. En az 5 sene ile 7 sene arasında Peker dokuma garantisi tüm çadırlarımızda vardır. Ancak kıl çadıra dışarıdan gelecek olan (kasten delme, çadırı taşımaya çalışma vb) müdahalelerde çadırlar garantisini kaybeder. Bu gibi bir durum söz konusu ise Sıla Kıl Çadır ile iletişime geçilmesi gerekir.

Kıl Çadır Neden Daha Çok Tercih Edilir?

Kıl çadırlar gerçekten de alternatiflerine göre daha çok tercih edilir. Bunun sebebi öncelikle maliyetinin alternatiflerine göre daha uygun olması, daha hızlı kurulmasıdır. Bunun yanı sıra keçi kılından imal edilen kıl çadırlar, özelliği bakımından kesinlikle yılan akrep böcek gibi haşereleri barındırmaz. Sıcak havalarda çadırın içi ve hatta gölgelik altı bile serin olur. Soğuk havalarda ise dışarıda ki soğuk havayı içeriye kesinlikle geçirmez. Kıl çadır özellikleri sayfamızdan çadır ile ilgili daha fazla bilgi alabilirisiniz.

Tüm Türkiye'ye Çadır Hizmeti Ne Demek?

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük kıl çadır firmasıyız. Kıl çadır imalatı yapıyoruz ve tüm Türkiye’ye hizmetimiz vardır. Bunu özellikle vurgulamamızın sebebi herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda aylarca sizi bekletmeden hızlı bir şekilde hemen destek sağlıyoruz. Yüzlerce referansımız ve onlarca mutlu müşterimiz en büyük gücümüz…

Bize E-mail Gönderin